vyučujeme ve dvou formách:

Latino dance FIT - skvělý způsob, jak se rozhýbat, zapotit, zpevnit tělo a ještě si to užít. Tyto lekce v sobě propojují tanec se cvičením. Neobsahují žádné náročné taneční variace, jsou pestré, střídají temperamentnější i klidnější tempo a vše si budete užívat na krásnou latinskoamerickou hudbu.

Latino tance pro ženy - výuka salsy, bachaty, zouku či kizomby pro ženy, zaměřená na vysvětlení a trénink správných pohybů těla, boků, ramen, rukou či hlavy. Naučíme se jak se u tance cítit a také vypadat elegantně či dokonce sexy.

Naše lektorky latino pro ženy:

Pavla

Daša

Alexandra

Renča

Přihlásit se na kurz:

Pavla_solo.jpg

Dasa_solo.jpg

Alexandra.jpg

Renca_solo.jpg

Vstup do rezervačního systému

 

Lekce latino dance FIT mají formu open class, tzn. nejedná se o ucelený kurz na sebe navazujících lekcí, ale o samostatné lekce.
Kurzy latino tanců pro ženy běží většinou v 6-ti týdenních bězích a v rezervačním systému je možné vidět, kolik lekcí aktuálního běhu již proběhlo. Můžete se zkusit přidat k aktuálnímu kurzu či počkat na nový. Promeškané lekce kurzu si můžete nahradit na jiném kurzu.

Ukázková videa:

 Latino dance FIT
Latino dance FIT - bachata

Přijďte vyzkoušet nové lekce Latino Dance FIT! Na lekcích si zatančíte mix latino tanců salsa, bachata, reggaeton, merengue, cumbia, kuduro, zouk, lambada či samba v sólové podobě. Naučíte se spoustu nových kroků a pohybů, pořádně se zapotíte a vytvarujete si postavu ;)* pondělí 17-18 s Pavlou* středa 17-18 s Pavlem* čtvrtek 17-18 s Marikou* neděle 18-19 s Marikou

Posted by Taneční studio Stolárna on 8. říjen 2013