West coast swing, jak už název napovídá, pochází ze západního pobřeží USA. Tančil se tam již v první polovině 20. století. West coast swing, to je hra! Je úžasný tím, že se dá tancovat téměř na jakoukoli hudbu od blues, přes country po rock, pop či RnB. Proto se stává tancem, který  člověk v praxi opravdu využije. Můžete si jej tak zatančit i na diskotéce neboť písničky vhodné pro west coast swing se objevují na předních místech hitparád. Nepatří mezi nejjednodušší tance, ale jakmile do něj proniknete, budete si skutečně užívat a budete moci uplatnit svou fantazii. West coast swing je skvělým tancem pro lidi, kteří mají plno nápadů a rádi improvizují.

Více informací o west coast swingu ve Stolárně najdete na webu www.westcoastswing.cz.

 

Naši lektoři west coast swingu:

Pavel C. Livi

 Zdeněk & Mirka

 Pavel C. & Tereza

 Přihlásit se na kurz:

Foto L+P_03.jpg Zdenek_Mirka_WCS.jpg

Pavel_Tepi.jpg

Vstup do rezervačního systému

 

Kurzy běží většinou v 8-ti týdenních bězích a v rezervačním systému je možné vidět, kolik lekcí aktuálního běhu již proběhlo. Můžete se zkusit přidat k aktuálnímu kurzu či počkat na nový. Promeškané lekce kurzu si můžete nahradit na jiném kurzu.

 

Ukázky west coast swingu:

West coast swing v ulicích Brna :-)

 

West coast swing v podání našich lektorů Pavla a Livi:

 

Vystoupení našich lektorů Zdeňka a Mirky:

 

Skupinové vystoupení našich lektorů a pokročilých tanečníků:

 

Ukázka z naší tančírny west coast swingu:

 
Vedená tančírna west coast swingu 22.10.2015

Ptáte se nás jaký tanec bychom Vám doporučili. Je to těžké, každému se líbí nebo vyhovuje něco jiného a proto Vám jednotlivé tance budeme postupně představovat :-)Dnes to bude WEST COAST SWING, tanec ideální pro ty, kteří neradi "kroutí boky" a nesedí jim latinsko-americká hudba. Tento tanec se tančí na moderní hudbu, kterou posloucháte v rádiích či klubech. Ukázka je z vedené tančírny, kde tanečníci v reflexních vestách nejsou silničáři, ale naši lektoři, kteří během párty tančí se všemi kurzisty.Pokud Vás west coast swing zaujal, nový kurz pro začátečníky začíná ve středu 28.10.2015 v 17:30. Stejně jako na všechny ostatní kurzy nemusíte mít vlastního partnera!

Posted by Taneční studio Stolárna on 23. říjen 2015

 

Profesionální úroveň v podání největších světových hvězd Jordana a Tatiany z USA, které jsme také jednou měli v Brně: