Pro koho jsou naše kurzy a tančírny určené?

Pro kohokoliv :-) Nepotřebujete žádné taneční zkušenosti, ani talent. Tance, které učíme, jsou prostě pro všechny. Ani na věku nezáleží a už vůbec ne na postavě. V rozvrhu našeho tanečního studia najdete kurzy a tančírny. Je dobré se tanec nejdříve alespoň trochu naučit a teprve poté chodit na tančírny. Předejdete tak nepříjemným pocitům svým i partnerů. 

Kde zjistím jaké kurzy zrovna běží a kdy začínají další?

Naše kurzy běží defacto neustále :-) Běžné kurzy mají 8 lekcí a všechny začínají a končí zároveň. Po skončení jednoho běhu kurzů ihned následuje další běh. Jednotlivé kurzy na sebe navazují vyšší úrovní ve stejném termínu. Nejpokročilejší kurzy s nejnižší počtem účastníků jsou nahrazovány novými kurzy pro začátečníky. Během července a srpna máme třídenní intenzivní kurzy, zpravidla úterý + středa + čtvrtek ve večerních hodinách.

Aktuální kurzy najdete na těchto místech:

- na webu www.studiostolarna.cz v sekci Novinky najdete rozvrh aktuálně běžících kurzů a nových připravovaných kurzů
- na Facebookové stránce Stolárny najdete události pro jednotlivé běhy kurzů
- v rezervačním systému http://rezervace.studiostolarna.cz jsou vždy nejaktuálnější informace o kurzech, jen je nutné se podívat na každý sál zvlášť
- na recepci studia máme vytištěné rozvrhy, které si můžete vzít

Kolik to stojí?

Jedna lekce stojí 200 Kč za osobu a celý kurz 1250 Kč za osobu a 8 lekcí, příp. 950 Kč za osobu v případě předvánočních kurzů, které jsou na 6 lekcí. Pro zájemce o více kurzů zároveň máme slevový systém, který najdete v popisu kurzů v rezervačním systému nebo na recepci studia.

Jak to u nás chodí?

Doporučujeme následující postup:

1. Podívejte se na náš rozvrh (viz výše) a vyberte si kurz. Pokud jste nikdy netančili, vyberte si samozřejmě kurz pro začátečníky :-) Co se týče výběru tance, zeptejte se lidí, co již tančí nebo se podívejte na youtube jak jednotlivé tance vypadají a na jakou hudbu se tančí. Nebo se přijďte podívat na nějakou tančírnu. Každému se líbí něco jiného, takže je těžké doporučit jakým tancem začít, ale většina lidí se nakonec stejně naučí tanců několik.

2. Přihlaste se na kurz přes rezervační systém - http://rezervace.studiostolarna.cz.

3. Přijďte na první lekci a vezměte si s sebou hotovost na zaplacení kurzovného. Lze zaplatit celý kurz (levnější varianta) nebo lze platit po jednotlivých lekcích. Na kurzu organizovaně prohazujeme páry, takže budete tančit se všemi a se všemi se tak brzy seznámíte. Bude tak pro Vás i jednodušší tančit s ostatními na tančírnách.

4. Již během prvního kurzu doporučujeme chodit i na tančírny a procvičovat, co jste se na kurzu naučili. 

Co si máte vzít na sebe a obout?

Cokoliv :-) Raději něco pohodlného, lidé k nám chodí i v teplácích, teniskách, prostě to neřešte a vezměte si na sebe cokoliv. Jen by nám obuv nemusela dělat černé čáry na parketách.

Co když nemůžete na lekci přijít?

Zaplacené peníze nevracíme, ale nabízíme následující možnosti:
1. PLACENÍ PO JEDNOTLIVÝCH LEKCÍCH - tato varianta vychází dráž, ale je bez rizika promeškání lekcí
2. PLACENÍ CELÉHO KURZU - tato variata vychází levněji, ale samozřejmě zahrnuje riziko promeškání lekcí z jakéhokoliv důvodu. V případě výběru této varianty musí účastník s tímto rizikem počítat.
3. V PŘÍPADĚ PROMEŠKÁNÍ LEKCE UMOŽŇUJEME NÁHRADU této lekce na jiném kurzu či lekci za těchto podmínek:
- náhradu si nelze vybrat na kurzu vyšší úrovně, než jakou navštěvujete a týká se to všech tanců. U jiných tanců než je zaplacený kurz, z kterého se vybíráte náhradu, to nejsme schopni dohledat, ale věříme ve Vaši soudnost. V případě nesoudné volby náhrady budete pravděpodobně vystaveni nepříjemným pohledům lektorů a účastníků kurzu vyšší úrovně.
- náhradu je možné si vybrat v průběhu celého kurzu nebo do 14 dnů následujícího běhu kurzů. To znamená není např. možné si náhrady poskládat do celého nového kurzu v následujícím běhu kurzů.
- náhradu si není možné vybrat na víkendových workshopech a na lekcích, které nejsou organizované Stolárnou (pronájmy)

Prosíme o respektování těchto podmínek a nevystavování nás nepříjemné situaci, kdy musíme negativně reagovat na žádost o výjimku z podmínek. Pokud nechcete nést riziko promeškané lekce, zvolte prosím variantu placení po jednotlivých lekcích