Kurzy leden - únor 2020

Nové kurzy začnou v týdnu od 13. - 19.1.2020 a vybrat si budete moci z nabídky párových tanců zouk, salsa, bachata, kizomba, lambazouk, tango argentino, west coast swing, merengue, samba de gafieira a bolero. Dále jsou v nabídce také sólové kurzy - reggaeton pro všechny, latino technika pro ženy a bachata ladies styling pro ženy. Pro zlepšování Vaší kondice pak můžete využít lekce Latino dance FIT. Jste-li maminkou malého dítěte, jsou pro vás určené lekce Tancování s dětmi v šátku či nosítku.

Kurzy budou mít 8 lekcí.

Máte-li děti ve věku 3 - 20 let, podívejte se na nabídku kurzů nové taneční školy William's dance company, která bude od září působit v prostorách našeho tanečního studia. William's dance company bude zaměřená na soutěžní disco a contemporary dance pod vedením mladého, ale velmi zkušeného a úspěšného lektora a choreografa Viléma Vidrase, který se nyní přestěhoval do Brna. Přehled kurzů najdete v našem rozvrhu a více informací včetně cen a způsobu přihlášení na webu http://www.wdabrno.com.

Grafický rozvrh:

 

Český/Czech                                                               Anglický/English

 

Rozvrh_kurzu_2020_01_web.jpg   Rozvrh_kurzu_2020_01_EN_web.jpg

 

Událost na facebooku:

https://www.facebook.com/events/540220106821564

 

Ceny kurzů za osobu:

jedna lekce - 230 Kč
1 kurz na 8 lekcí - 1360 Kč
2 kurzy na 8 lekcí - 2620 Kč   SLEVA 100 Kč!
3 kurzy na 8 lekcí - 3830 Kč   SLEVA 250 Kč!
4 kurzy na 8 lekcí - 4940 Kč   SLEVA 500 Kč!
5 kurzů na 8 lekcí - 6000 Kč   SLEVA 800 Kč!
6 kurzů na 8 lekcí - 6960 Kč   SLEVA 1200 Kč!

Není možné kombinovat množstevní slevy se slevami z klubového členství.

Množstevní slevy na kurzy platí pouze v daném období běhu kurzů a pro jednu osobu!

100 Kč za lekci Latino dance FIT nebo Posilování a stretching / 900 Kč za permanentku na 10 lekcí

 

Příhlášky:

http://rezervace.studiostolarna.cz - již přes nový rezervační systém, je nutné vytvoření nového uživatelského účtu
Pro možnost čerpání náhrad promeškaných lekcí je nutné přihlášení na kurz a poté odhlašování z promeškaných lekcí! 

Podmínky:

Pravidla pro platby kurzů:

Při platbě po jednotlivých lekcích je možné doplatit celý kurz pouze na 2. druhé lekci kurzu! Od 3. lekce již není možné doplatit celý kurz. Peníze za zaplacený kurz se nevrací! V případě úrazu nebo vážné dlouhodobé nemoci je možné dochodit kurz po uzdravení. Za vážnou nemoc se nepovažují běžné nemoci. Pro tyto případy slouží systém nahrazování promeškaných lekcí, viz níže.

Pravidla pro nahrazování promeškaných lekcí:

Promeškané lekce si můžete nahradit na jiném kurzu daného tance nebo jiného tance na stejné nebo nižší úrovni než navštěvujete nebo máte absolvováno. Nahradit si můžete max. polovinu lekcí kurzu, tzn. 4 a to do 3 měsíců od promeškané lekce. Lekce si nelze nahradit na navazující úrovni zaplaceného kurzu! Na náhradní lekci vznikne nárok po odhlášení z lekce v rezervačním systému a přihlašení na nahrazovanou lekci přes Můj účet -> Náhrady.