Nové kurzy začnou v týdnu od 5.- 11.3.2018 a vybrat si budete moci z nabídky párových tanců zouk, salsa, bachata, kizomba, lambazouk, tango argentino, west coast swing a samba de gafieira. Po delší době otvíráme kurz sólových moderních tanců, kde proniknete do tanců jazz, contemporary, balet apod. pod vedením velmi zkušené tanečnice a lektorky Hanky Havelkové. Pro zlepšování Vaší kondice pak můžete využít lekce Latino dance FIT. Jste-li maminkou či nastávající maminkou, jsou pro vás určené lekce Tancování s dětmi v šátku či nosítku nebo Tanec pro těhotné.

Kurzy budou mít 8 lekcí.

Máte-li děti ve věku 3 - 20 let, podívejte se na nabídku kurzů nové taneční školy William's dance company, která bude od září působit v prostorách našeho tanečního studia. William's dance company bude zaměřená na soutěžní disco a contemporary dance pod vedením mladého, ale velmi zkušeného a úspěšného lektora a choreografa Viléma Vidrase, který se nyní přestěhoval do Brna. Přehled kurzů najdete v našem rozvrhu a více informací včetně cen a způsobu přihlášení na webu http://www.wdabrno.com.

Grafický rozvrh:

 

Český/Czech                                                           Anglický/English

Rozvrh_kurzu_2018_03.jpg   Rozvrh_kurzu_2018_03_EN.jpg

  

      

 

Událost na facebooku:

https://www.facebook.com/events/548332428859654/

 

Ceny kurzů za osobu:

jedna lekce - 200 Kč 
1 kurz na 8 lekcí placený při první lekci - 1250 Kč 
1 kurz na 8 lekcí doplácený později - 1300 Kč 
2 kurzy po 8 lekcích - 2400 Kč 
3 kurzy po 8 lekcích - 3500 Kč 
4 kurzy po 8 lekcích - 4500 Kč
Po zaplacení 4 kurzů každý další se slevou 50%.
Není možné kombinovat množstevní slevy se slevami z klubového členství.

Množstevní slevy na kurzy platí pouze v daném období běhu kurzů a pro jednu osobu!

100 Kč za lekci Latino dance FIT / 900 Kč za permanentku na 10 lekcí

 

Příhlášky:

http://rezervace.studiostolarna.cz

Podmínky:

Pravidla pro platby kurzů:

Při platbě po jednotlivých lekcích je možné doplatit celý kurz pouze na 2. druhé lekci kurzu! Od 3. lekce již není možné doplatit celý kurz. Peníze za zaplacený kurz se nevrací! V případě úrazu nebo vážné dlouhodobé nemoci je možné dochodit kurz po uzdravení. Za vážnou nemoc se nepovažují běžné nemoci trvající 1-3 týdny. Pro tyto případy slouží systém nahrazování promeškaných lekcí, viz níže.

Pravidla pro nahrazování promeškaných lekcí:

Každou promeškanou lekci si můžete nahradit na libovolném jiném kurzu či lekci v období trvání zaplaceného kurzu nebo max. do 14 dnů po skončení kurzu.  Lekce si nelze nahradit na navazující úrovni zaplaceného kurzu! U kurzů se slevou je možné si nahradit maximálně 2 lekce na kurzech za běžné ceny.Na náhradní lekci si nedávejte rezervaci, pouze se po příchodu nahlaste u recepční a řekněte jí, kterou lekci si nahrazujete.