Nové kurzy začnou v týdnu od 11.- 17.9.2017 a vybrat si budete moci z nabídky tanců zouk, salsa, bachata, kizomba, lambazouk, west coast swing, samba de gafieira, tango argentino a klasické taneční. Pro zlepšování Vaší kondice pak můžete využít lekce latino dance FIT nebo taneční průpravu.
Kurzy budou mít 8 lekcí.

Máte-li děti ve věku 3 - 20 let, podívejte se na nabídku kurzů nové taneční školy William's dance company, která působí v prostorách našeho tanečního studia. William's dance company je zaměřená na soutěžní disco a contemporary dance pod vedením mladého, ale velmi zkušeného a úspěšného lektora a choreografa Viléma Vidrase. Přehled kurzů najdete v našem rozvrhu a více informací včetně cen a způsobu přihlášení na webu http://www.wdabrno.com.

 

Grafický rozvrh:

 

Český/Czech                                                           Anglický/English

Rozvrh_kurzu_2017_09_web.jpg  bude doplněn

     

 

Událost na facebooku:

https://www.facebook.com/events/339482329837609


Ceny kurzů za osobu:

jedna lekce - 200 Kč 
1 kurz na 8 lekcí placený při první lekci - 1250 Kč 
1 kurz na 8 lekcí doplácený později - 1300 Kč 
2 kurzy po 8 lekcích - 2400 Kč 
3 kurzy po 8 lekcích - 3500 Kč 
4 kurzy po 8 lekcích - 4500 Kč
Po zaplacení 4 kurzů každý další se slevou 50%.
Není možné kombinovat množstevní slevy se slevami z klubového členství.

Množstevní slevy na kurzy platí pouze v daném období běhu kurzů a pro jednu osobu!

100 Kč za lekci Latino dance FIT / 900 Kč za permanentku na 10 lekcí

 

Příhlášky:

http://rezervace.studiostolarna.cz

Podmínky:

Pravidla pro platby kurzů:

Při platbě po jednotlivých lekcích je možné doplatit celý kurz pouze na 2. druhé lekci kurzu! Od 3. lekce již není možné doplatit celý kurz. Peníze za zaplacený kurz se nevrací! V případě úrazu nebo vážné dlouhodobé nemoci je možné dochodit kurz po uzdravení. Za vážnou nemoc se nepovažují běžné nemoci trvající 1-3 týdny. Pro tyto případy slouží systém nahrazování promeškaných lekcí, viz níže.

Pravidla pro nahrazování promeškaných lekcí:

Každou promeškanou lekci si můžete nahradit na libovolném jiném kurzu či lekci v období trvání zaplaceného kurzu nebo max. do 14 dnů po skončení kurzu.  Lekce si nelze nahradit na navazující úrovni zaplaceného kurzu! U kurzů se slevou je možné si nahradit maximálně 2 lekce na kurzech za běžné ceny.Na náhradní lekci si nedávejte rezervaci, pouze se po příchodu nahlaste u recepční a řekněte jí, kterou lekci si nahrazujete.